Друкарські послуги

«Фактор-Друк» – найбільший в Україні поліграфічний комплекс повного циклу з виготовлення газетно-журнальної та книжкової продукції. Потенціал виробничих потужностей підприємства дає змогу випускати близько 50 млн книжок у твердій та м'якій обкладинках, 100 млн журналів та 300 млн газет на рік.

«Фактор-Друк» – це:

  •   понад 55 одиниць високотехнологічного поліграфічного обладнання
  •   сучасна ERP-система управління всіма бізнес-процесами
  •   власна служба логістики
  •   команда професіоналів

Діяльність друкарні «Фактор-Друк» відзначена нагородами та дипломами багатьох професійних конкурсів та фестивалів. Але головною нагородою для нас була й залишається довіра наших клієнтів. Наші замовники – великі українські та зарубіжні видавництва, медіахолдинги й рекламні агентства. Сьогодні кожна третя книжка, кожна десята газета в країні друкуються в друкарні «Фактор-Друк». Наші виробничі потужності дають нам змогу лише за 2 години випустити повнокольорову газету від електронного файла до 100 000 тиражу.

Ми гарантуємо незмінно високу якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Газетно-журнальна та книжкова продукція

  • 1 Додрукарські процеси З використанням сучасного кольоропробного обладнання та CtP-пристроїв скорочують час технологічного циклу й гарантують високу якість зображення.  
  • 2 Друкування газет та книжок Друк газет від А2 до А4 формату, друк журналів від А3 до А6 формату на газетному та офсетному папері різного обсягу та кольоровості полос загальною кількістю до 1 млн примірників на добу. Друкування книжок у твердій, м'якій та інтегральній обкладинці.  
  • 3 Скріплення Скріплення всіх видів, включаючи PUR-скріплення – новітню технологію, що дає змогу збирати сторінки в книжки з будь-яких матеріалів, в тому числі пластик, а не лише папір.  
  • 4 Післядрукарське обладнання Офсетне обладнання друкарні дасть змогу реалізувати найсміливіші задуми, щоб надати Вашому товару ексклюзивність, наочність, довговічність у використанні.

Канцелярська та рекламна поліграфія

Виготовлення широкої палітри рекламної друкованої продукції – від кишенькового календарика до плаката А1 формату, від листівки до багатосторінкового каталогу. А також друкування блокнотів, записних книжок, щоденників, альбомів та всіх видів бланкової продукції.

Перейти на сайт друкарні