Видавництву Vivat виповнилося 10 років

11 жовтня 2023 р.
Нашому видавництву Vivat виповнилося 10 років!
На сьогодні ним видано понад 22 мільйони книг. Це означає, що у більш ніж половини населення України є вдома книжка від Vivat. А віднедавна – і не тільки України, адже видавництво налагодило доставку літератури у всі куточки Європи.
Ми тішимось та пишаємось, що серед багатьох класних українських книжок читачі з року на рік обирають книжки нашого видавництва.
А воно докладає максимум зусиль, аби не розчарувати їх: видає українською світові бестселери, відкриває для українців нові імена авторів, як вітчизняних, так і закордонних.
Навіть під час війни Vivat видав понад 350 найменувань літератури, відкрив нові книгарні у кількох містах, його команда продовжує натхненно працювати.
«Я вдячна всім колегам, які разом зі мною пливуть в одному човні всупереч обставинам.
Вдячна нашим читачам, без яких нас би не було. І я ніколи не втомлюся про це казати.
Вдячна нашим авторам за віру і співпрацю, бо робота над книжкою – це саме співпраця. І коли вона плідна й легка, я тішуся.
Вдячна нашим Збройним Силам України, завдяки яким ми існуємо, можемо працювати, мріяти» – написала на своїй сторінці у соцмережі генеральна директорка видавництва Юлія Орлова.
Вітаємо Vivat із ювілеєм! Най попри усі перешкоди видавництво упевнено рухається до обраної мети, шириться коло його прихильників, авторів, партнерів, най розвивається видавнича галузь.