• ГК “Фактор”: ми знаємо, як стати роботодавцем мрії

ГК “Фактор”: ми знаємо, як стати роботодавцем мрії

Згідно з результатами дослідження, проведеного консалтинговим центром «HeadHunter Україна», сьогодні для молодих людей одними з найважливіших мотиваторів до роботи є стабільність компанії, виплата зарплати, а також можливість розвиватися професійно. Крім того, за даними «HeadHunter Україна», на вибір молодих фахівців також впливають атмосфера в колективі і наявність програм як матеріальної, так і нематеріальної мотивації.Відстежуючи всі зміни і нові тенденції, що відбуваються в сфері HR, наша компанія «Фактор» прагне створити максимально комфортні умови, що дають можливість реалізувати свій потенціал умови роботи. Так співробітникам надаються широкі кар’єрні та професійні можливості, програми навчання та підвищення кваліфікації на базі власного навчального центру «Академія «Фактор». Додатковим стимулом для персоналу є не тільки гідний рівень оплати праці, але й розгорнутий соціальний пакет.

Крім професійного розвитку персоналу, керівництво компанії приділяє особливу увагу соціальної відповідальності, формуванню корпоративної культури.

Компанія надає співробітникам всі можливості для творчої реалізації: проводяться різні кулінарні, театральні та фотоконкурси.

Підтримуючи сімейні цінності, «Фактор» завжди приділяє увагу дітям працівників компанії. Однією з цікавих традицій в компанії стали екскурсії на друкарню «Фактор-Друк», виїзди на природу в рамках програми «Ненудний вихідний» для співробітників і членів їх сімей.

Величезну популярність в компанії отримали волонтерські проекти. Програма корпоративного волонтерства «Тиждень теплоти» реалізується з січня 2015 року та об’єднує більше 800 співробітників з різних підрозділів.  Приємно, що люди з різними характерами та інтересами знайшли спільну мету – допомога нужденним.

На сьогоднішній день в ГК «Фактор» працюють близько 1500 осіб, з них 327 – більше 5 років, 200 чоловік – більше 10 років. Такі показники можливі виключно завдяки грамотно вибудованій кадровій політиці, яка дозволяє компанії «Фактор» протягом усієї своєї 25-річної історії залучати в свою команду тільки найкращих, а також мінімізувати плинність кадрів.