• «Книжковий Миколайчик» — час хороших книг і добрих справ

«Книжковий Миколайчик» — час хороших книг і добрих справ

Напередодні улюбленого дитячого свята — Дня святого Миколая — Група компаній «Фактор» провела традиційний книжковий ярмарок «Книжковий Миколайчик». Він пройшов 15-17 грудня і розташувався у фойє і малому залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка.

В рамках ярмарку пройшли інтелектуальна гра «Важніця» на знання української мови та історії, а також «Казкові читання» у виконанні акторів одного з кращих недержавних театрів Харкова «Театр 19» і музичних експериментаторів з групи Shklo, які читали юним гостям ярмарку «Снігову королеву »Андерсена.

Крім цього, гостей ярмарку чекали безкоштовні майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас і закладок для книг, майстер-клас з мультиплікації, святкові фотозоні, а також благодійний ярмарок від Асоціації багатодітних сімей «АММА» і благодійний збір книг для Петропавлівської дитячої бібліотеки Луганської області.

Протягом трьох днів любителів книг приємно дивував грандіозний розпродаж дитячої літератури від видавництва «Віват»: улюблені всіма казки, енциклопедії, розвиваюча література, подарункові видання, а також дорослий асортимент — романи, детективи, література по психології виховання, науково-популярні видання були доступні на будь-який гаманець, так як вартість їх стартувала від 5 гривень.