• Відразу п’ять книжок видавництва «Віват» у рейтингу «Книжка року»

Відразу п’ять книжок видавництва «Віват» у рейтингу «Книжка року»

Книги ВиватП’ять книжок харківського видавництва «Віват», яке входить до Групи компаній «Фактор», увійшли до XVI Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» в номінації «Дитяче свято».

Так, у підномінації «Книжки для малечі (до 7 років)» відзначено твір Ольги Колпакової «Принцеса, яка аж ніяка не принцеса» і книжку-бестселер Наталії Гузєєвої «Як Петрик П’яточкин слоників рахував».
До підномінації «Пізнавальна книжка» увійшли видання «Інфографіка для дітей», «Відповіді на несподівані питання вашого малюка» і «Навіщо ходити до школи?» Наталії Чуб, а також ілюстрована енциклопедія «Атлас тварин».
До кожної підномінації включається всього 14 топ-видань з усієї країни.

«Включення наших книжок до рейтингу — це безумовне визнання високого професійного рівня видавництва з боку громадськості та журі рейтингу. Визнання читачів ми вже отримали. Усі книжки, відзначені в рейтингу «Книжка року», користуються великим попитом. Ми вже готуємо актуальні енциклопедії для дітей, нові серії книжок для різного віку, вдосконалюємо контент і потішимо українців новими книжками», — зазначила генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.

Рейтинг «Книжка року» заснований Центром рейтингових досліджень «Еліт-Профі» у 2000 р. як акція для просування вітчизняного книговидання та щорічного визначення кращих книжок. Проект триває протягом року. Експерти рейтингу — провідні книговидавці, критики, відомі письменники, політологи, журналісти та редактори популярних періодичних видань, культурологи, народні депутати, керівники державних установ. За результатами опитування визначають кращі книжки українського видавничого асортименту за попередній рік.