Нові напрямки діяльності

Одяг для жінок

Виробництво одягу торгової марки «CARDO» — це напрямок нашої діяльності, що динамічно розвивається. Ми використовуємо тільки новітнє обладнання, яке відповідає вимогам міжнародних стандартів, і лише сучасні тканини та фурнітуру від кращих світових фірм-виробників. Модельний ряд враховує останні модні віяння і особливості того чи іншого регіону планети. У результаті з'являються модні моделі, побудовані за ідеальними лекалами, які відмінно сидять на представницях прекрасної статі як країн СНД, Європи, так і країн Близького Сходу. Ми гарантуємо якість, контролюючи розробку моделей, виробництво та дистрибуцію. Наша продукція максимально швидко потрапляє на прилавки магазинів, а це один із ключових факторів успіху у світі моди.

Дізнатися подробиці на сайті

Екологічно чисте паливо

Зростання тарифів на традиційні енергоносії і проблема збереження довкілля змушують людство вирішувати задачу економії природних ресурсів та використання альтернативних джерел енергії.

З цією метою ми відкрили новий напрямок — виробництво пелет. Це екологічно чисте і енергоефективне біопаливо. Власне виробництво розташоване в с. Радехів Волинської області. Його потужності дозволяють випускати близько 12 тонн продукції на добу (360 тонн на місяць). В якості сировини використовуються екологічно чисті відходи лісозаготівлі і лісопильного виробництва. Уся продукція відповідає високим європейським стандартам.