Kharkiv BookFest-2017 порадує харків’ян

04 травня 2017 р.

Kharkiv BookFest знову порадує харків’ян. У 2017 році найкнижковіший фестиваль Харкова буде проходити с 14 по 28 травня та включатиме в себе серію заходів, об’єднаних загальною тематикою «Книжкова подорож». Головна ідея цьогорічного фестивалю — нагадати, що книга — це, з одного боку, найбільш доступне джерело пригод, а з іншого — реальна річ, яка найчастіше береться у валізу під час будь-якої подорожі.

Фестиваль розпочинається з відкриття! 14 травня свій книжковий магазин у Харкові відкриває одне з найбільших в Україні видавництв VIVAT. Окрім 5 000 найменувань книжок на будь-який смак, на кожного поціновувача книги чекає смачна кава. У новому книжковому осередку планується проведення автограф-сесій, зустрічей з авторами та багато інших літературних активностей.
Також до себе в гості запрошує ще один традиційний партнер фестивалю — Літературний слем — майданчик для тих, кому є що сказати, а також шанс винести на розсуд аудиторії свої вірші чи прозу. А всі поціновувачі настільних ігор зможуть спробувати свої сили у цікавих подорожах Україною та Європою у затишній ігровій залі в Антікафе «7/9».

Однією з родзинок Kharkiv BookFest стане графіті-екскурсія з Гамлетом Зіньковським. Художник проведе ексклюзивну екскурсію місцями свого стріт-арту. До речі, спеціально напередодні заходу Гамлет планує написати нові роботи.
Науково-популярної складової у цьогорічний фестиваль додасть Збір зіркових книгомам «Як зацікавити дитину книжкою?». До обговорення актуального питання у затишній залі ART AREA «ДК» приєднаються відомі харківські письменниці, актриси, художниці, культурні діячки тощо, які вдало поєднують гучні професійні статуси із роллю матері. Кожна із зіркових матусь поділиться персональним «книжним» досвідом. А розібратися у проблемі з наукової точки зору допоможе дитячий психолог Аліна Гріншпун.

Організатори Kharkiv BookFest також приділили достатню увагу дитячій програмі. Цього року фестиваль співпрацює з рекордною кількістю обласних та міських бібліотек.
Також в рамках двотижневого фестивалю до Харкова завітають творчі «мандрівники». Під кінець Kharkiv BookFest в інтелектуальному барі Lacan відбудеться творчий вечір письменника, сценариста, журналіста, блогера та мандрівника Антона Фрідлянда. Автор книги «Путешествия вместо туризма» розповість про цікаві маршрути для подорожей, куточки планети, які невідомі більшості людей, а також поділиться своїми творчими цікавинками зі світу літератури. А відомий багатьом автогонщик, музикант, журналіст Олексій Мочанов вперше порадує харківську публіку концертною програмою та інтригуючими розповідями про свої пригоди.

Завершить Kharkiv BookFest 27 та 28 травня книжковий ярмарок-розпродаж «День у Саду», який традиційно пройде напередодні Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.
Організатор фестивалю Kharkiv BookFest — Група компаній «Фактор». Фестиваль проходить під патронатом Харківського міського голови і за підтримки Харківської міської ради.