• Вперше в Україні видадуть книжку Діни Рубіної «Золотая нить»

Вперше в Україні видадуть книжку Діни Рубіної «Золотая нить»

29 лютого 2016 р.

Харківське видавництво «Віват» уклало ексклюзивну угоду з письменницею Діною Рубіною про видання її книжки-збірки «Золотая нить». Книжка Діни Рубіної вперше вийде в Україні.
Діна Рубіна сьогодні одна з найпопулярніших і видаваних російськомовних авторів сучасності. Її бестселери раніше виходили зазвичай у російських видавництвах. Сумарний наклад книжок Діни Рубіної вже перебільшив вісім мільйонів примірників, книжки перекладені 35 мовами світу.

Збірник творів авторки, який активно готує до друку видавництво «Віват», вийде під назвою «Золотая нить» і буде виданий в Україні вперше. Збірник, упорядником і редактором якого виступила сама авторка — Діна Іллівна Рубіна, — включає знакові твори: всесвітньо відомий роман «Синдром Петрушки» та оповідання «Цыганка», «Душегубица», «Яблоки из сада Шлицбутера» і «Бабка». За задумом автора, всі твори збірки «Золота нитка» об’єднує тема України і українців. Події, що відбувалися в Україні, українські герої або українські міста об’єднують «золотою ниткою» роман і оповідання, написані Діною Рубіною в різні роки, із 2009 по 2015.  Золотая нить_обложка книги

Книжка буде представлена українському читачеві на «Книжковому Арсеналі».

Вихід книжки приурочений до великого концертного туру Діни Рубіної Україною. Концерти за її участю пройдуть із 15 по 22 травня включно. 15 травня — Одеса, 18 травня — Дніпропетровськ, 20 травня — Харків, 22 травня — Київ. Продаж нової книжки «Золотая нить» відбуватиметься перед концертами письменниці, також заплановані короткі автограф-сесії Діни Рубіної.

«На превелику радість шанувальників таланту Діни Рубіної, видавництво «Віват» повідомляє, що перша книжка «Золотая нить» буде представлена читачам уже наприкінці квітня 2016 року, на шостому «Київському Арсеналі». «Віват» має великий та вдалий досвід співпраці з іменитими авторами з різних країн. У нашому видавничому портфелі вже є скандально відома книга Віктора Шендеровича «Блокада мозга», велика збірка «гариків» Ігоря Губермана «Открытый текст», зовсім скоро вийдуть друком дві найзнаменитіші книги Нобелівського лауреата 2015 р. Світлани Алексієвич. І ось іще одне яскраве ім’я, ще одна по-справжньому українська книжкова новинка — «Золотая нить» Діни Рубіної», — зазначила генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.

Довідка:
Діна Рубіна — російськомовна письменниця, яка проживає з 1990 р. в Ізраїлі. Перше оповідання Діни Рубіної було опубліковане, коли вона ще навчалася в школі. У двадцять чотири роки вона була прийнята до елітарного Союзу письменників СРСР. Переїхавши до Ізраїлю, Рубіна мовчала, та потім стала видавати збірки оповідань і романи, які завжди ставали книгами-бестселерами: «Вот идет мессия!», «Синдикат», «По солнечной стороне улицы», «Почерк Леонардо», «Белая голубка Кордовы» тощо. Діна Рубіна — вишуканий стиліст, майстер форми і витонченого сюжету. Мама Діни Рубіної родом із Полтави, батько з Харкова.