Турбота про персонал

Персонал Групи компаній «Фактор» є її головним і найціннішим активом. Маючи унікальний досвід та знання, працівники своєю щоденною працею створюють усе те, що є гордістю компанії й лежить в основі її багатолітньої успішної історії.

Пріоритетні питання:

  •   мотивація та винагорода працівників
  •   навчання та розвиток персоналу
  •   забезпечення комфортних і безпечних умов праці
  •   розвиток корпоративної культури

Мотивація та винагорода

Персонал ГК «Фактор» нараховує близько 1500 спеціалістів, представників понад 100 професій. Ми високо цінуємо компетентність та професіоналізм наших співробітників, відповідальність за результат і особистий внесок у загальний успіх компанії. З метою підвищення зацікавленості працівників у досягненні найвищих результатів діяльності, створенні умов для виявлення професійної і творчої активності в компанії діють різні форми матеріальної та нематеріальної винагороди. Кращі працівники та структурні підрозділи компанії нагороджуються корпоративними, а також державними й відомчими нагородами.

Ми гарантуємо своєчасність та повноту проведення виплат усім співробітникам і забезпечуємо дотримання вимог чинного законодавства. На додаток до гарантованих виплат компанія надає співробітникам додаткові види соціальної підтримки.

Дізнатися детальніше про переваги роботи

Навчання і розвиток

Однією з найважливіших складових динамічного розвитку й успіху ГК «Фактор» є постійне професійне зростання її працівників. На підприємствах компанії діють програми розвитку та навчання персоналу, що охоплюють усі важливі галузі професійної діяльності і спрямовані на навчання співробітників системного підходу у вирішенні виробничих завдань, а також на отримання знань і навичок, необхідних у повсякденній роботі.

Безпека і комфорт

Ми забезпечуємо нашим працівникам сприятливі та безпечні умови праці і вважаємо їх важливим критерієм відповідальності компанії й обов'язковою умовою роботи.

Упроваджуючи сучасні ERP-системи управління бізнес-процесами, постійно модернізуючи виробництво, розробляючи для наших співробітників збалансований трудовий графік, створюючи затишок в офісних приміщеннях, продумуючи все до дрібниць, аж до обладнання рекреаційних зон та стоянки для велосипедів, ми створюємо атмосферу, комфортну для продуктивної роботи, творчості та розвитку.

Особливу увагу ми приділяємо пропаганді здорового способу життя, а також підвищенню культури праці.

Корпоративна культура

Корпоративна культура ГК «Фактор» багата своїми традиціями та цінностями. Вона заснована на взаємній довірі й повазі, відкритості та доброзичливості у стосунках. Ми забезпечуємо всім працівникам рівні можливості для реалізації свого трудового та творчого потенціалу і пишаємося тим, що багато хто з них зробив свою кар'єру і досяг високих професійних успіхів у нашій компанії.

Наші співробітники беруть активну участь у благодійних акціях, які ініціює або підтримує «Фактор»: у зборі книжок та іграшок для дитячих будинків, грошових коштів для допомоги Інституту загальної та невідкладної хірургії АМН України, для пацієнтів військового госпіталю. Ми заохочуємо участь співробітників у волонтерському русі.

Зберігати й розвивати корпоративні цінності і традиції компанії допомагають щорічні офіційні урочисті та спортивно-розважальні заходи за участю всіх працівників.