Канцелярські товари

Торговельний будинок «Фактор» — це досвідчена команда професіоналів, гарантоване висококласне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Торговельний будинок «Фактор» — це:

  •   Мережа фірмових магазинів «Канцтовари» Професійні продавці-консультанти допоможуть вибрати потрібний Вам товар із-поміж широкого асортименту шкільно-офісного приладдя, а також товарів для професійної діяльності бухгалтера, керівника, студента. Адреси магазинів
  •   Служба сервісного обслуговування офісів «Фактор-Експрес» Ми надаємо послугу замовлення всього нашого асортименту за телефоном. Замовлений товар ми доставляємо в офіс замовника. Контакти
  •  

У розгалуженій мережі фірмових магазинів представлені:

  • понад 20 000 найменувань канцелярських товарів, ділових аксесуарів, шкільно-офісного приладдя

  • понад 500 найменувань бланків обліку та звітності, а також довідково-методичної літератури ВБ «Фактор» із бухгалтерського обліку, всіх галузей господарської діяльності, економіки, банківської справи, права

  • весь спектр періодичних видань ВБ «Фактор» (у тому числі покупець може оформити «ретро-передплату» на періодику за попередній передплатний період)

Ділові аксесуари та подарунки

Придбати ексклюзивний подарунок для дорогої Вам людини, VIP-презент для ділового партнера, подарунок класу люкс для керівника — завдання відповідальне і складне.

Магазин «Ділових аксесуарів» — це унікальне зібрання ділових аксесуарів та подарунків, ексклюзивних предметів, що мають безумовну цінність і для людей певного статусу є скоріше необхідністю, аніж розкішшю.

Настільні набори з каменю, шкіри та цінних порід дерева, унікальні книжкові видання, письмове приладдя, сумки та портфелі, елементи декору інтер'єру, колекційні статуетки — ці та багато інших предметів, що покликані підкреслити статус і смак їхнього власника, об'єднують безкомпромісну якість та справжність у поєднанні з неповторним дизайном.

У нашому магазині представлені всесвітньо відомі бренди і торгові марки:

parker
the bridge
Waterman
Piquadro
foliant
Privilege
Rinconada