“Фактор” готує книжковий фестиваль Kharkiv Book Fest-2021

23 серпня 2021 р.

З 2 по 4 вересня в Харкові відбудеться традиційний книжковий фестиваль Kharkiv Book Fest, який «Фактор» проводить з 2015 року. Фестиваль радує харків’ян різноманіттям заходів, об’єднаних темою Книги. У цьому році фестиваль проходить під знаком 30-річчя ГК «Фактор».

Головні завдання Kharkiv Book Fest — популяризація читання, знайомство читачів із сучасними українськими авторами, ілюстраторами, сприяння розвитку вітчизняного книговидання. Серед заходів цьогорічного фестивалю — екскурсія на найбільшу в Україні друкарню, зустрічі з вітчизняними письменниками, презентації та обговорення книг, відкрита зустріч-консультація з питань авторського права та традиційний книжковий ярмарок. Щороку у заходах фестивалю беруть участь понад 10 000 харків’ян та гостей міста.

Програма фестивалю:
2 вересня: 14.00 екскурсія на найбільший в Україні поліграфічний комплекс повного циклу «Фактор-Друк» (вул. Саратовська, 51)
3 вересня:
16.00 Відкрита зустріч-консультація «Авторське право: захистити своє» із Сергієм Глотовим — адвокатом, за участі якого було виграно справу «Медведчук проти Стуса». (Пресцентр Kharkiv Today, вул. Мироносицька, 8)
18.30 Дискусія «Знову до школи: як не збожеволіти від батьківства»; погляд психологів, педагогів та педіатрів. (LifeHub «Yabloko», вул Гаршина, 9)
4 вересня:
18.00 «Як пережити втрату дитини» Дискусія за участі психологині та гінекологині. Запрошений гість — письменниця Дара Корній, авторка книги «Троян-зілля». Книгарня Vivat (вул. Квітки-Основ’яненка, 2)
11.00-20.00 Книжковий ярмарок «День у Саду». (Сад ім. Шевченка, центральна алея)

Завершується Kharkiv Book Fest-2021 традиційним книжковим ярмарком «День у Саду», який дарує харків’янам та гостям міста яскраві враження та святковий настрій. Понад 5000 найменувань книг на будь-який смак для дорослих, підлітків та дітей, розпродаж книг за ціною від 5 гривень, розваги та майстер-класи, концерт просто неба за участю харківських музичних гуртів та вокалістів — усе це чекає на відвідувачів ярмарку.